Mersin Ev Dekorasyon Neden Önemlidir?

Bizim için önemli olan sizsiniz, bu motivasyondan yola çıkarak yolumuzdaki…

 1. İlk durak sizin zevklerinizi öğrenmek ve anlamak olacaktır. Nasıl evlerden hoşlanırsınız? Modern mi, Klasik mi, Barok mu, yoksa birden fazla türün sentezi olarak dekore edilenler mi?
 2. İkinci adımı evin kemik yapısını yeniden belirlemek olacaktır. Hangi duvarlar kaldırılıp hangi bölümler eklenecek ya da konumları değişecek ve akabinde hangi demirbaşlar (pencere, kapılar, kısmı yada bütün olarak mersin mutfak dekorayon, mersin banyo dekorasyon, zeminler, Mersin elektrik tesisatı planı, Mersin su tesisatı, )değişecek yada eklenecek temel olarak planlanır.
 3. Bütün öncelikli planlar yapıldıktan sonra “revizyon” inşaatımıza başlarken bir yandan da detay malzemeler incelenmeye başlanır ve tam Mersin Dekorasyon inşaat başlamadan önce tahmini fiyat sınırımız ve muhtemel malzemeler göz önüne alınarak seviye seviye tüm fiyat opsiyonları belli olur.
 4. Sonrasında siz bu opsiyonları seçerek ya da opsiyonların detaylarında oynamalar yaparak evin temel olarak değişmesi gereken önceliklerinizi belirler diğer değişmeyecek kısmı ise onarmak için neler yapılması gerektiğinin planını yaparız. İşte tam şu noktada gereken her şeyi belirlemiş ve hayallerimizi gerçekle buluşturmak için ilk adımı atmış duruma geliriz ve inşaatınız tüm hızı ile başlar.
 5. İnşaatınız bitim süresinin yarısına gelene kadar evinizi temel iskeletinin nasıl değiştiğini gün be gün izlersiniz bu sırada aklınızdaki detaylarında nasıl şekillendiğini görür ve bazı küçük noktalarda yeniden değişiklikler isteyebilirsiniz. Biz bunun için varız! Hemen gerekli ayarlamaları yapar inşaatınıza devam ederiz.
 6. Sıra geldi temel detaylara. Şimdi size özel tasarlayalım. Hangi markalardan hangi malzemeler kullanılması gerek. Malzemelerin ömrü nedir, hangisi kalitelidir, hangisi ihtiyacınızı ve fazlasını karşılarken ekonomik açıdan sizi zorlamaz. Hangi tasarım kullanıldığı alanın estetiğine uygun ve kullanışlıdır. Hangi renkler sizi ve kişiliğinizi nasıl yansıtırken evin plan ve güneş konumuna en iyi uyum sağlar.
 7. Renkler malzemeler ve kullanılacağı yerler planlandıktan sonra geçelim tasarımına. Dolaplarınızın kullanımı, şekli ve aksesuarların (ray, amortisör, kulp gibi.) kalite farkları, kullanılacak alanları hakkında bilgilendirilir ve yönlendirilirsiniz. Banyolarınız ve mutfağınız için örnekler ve alternatifler değerlendirilir, ve odalarınız da dahil olmak üzere banyonuzun ve mutfağınızın dolap kullanım iskeletleri belirlenir; içindeki temel malzemelerin markaları (klozet, evye, musluk, küvet, elektrik anahtarları vs…)ve tasarımları sizin dolaplarınıza adaptasyonu da düşünülüp sonuca varılır.
 8. Bu seçilen malzemeler kullanılacağı alanlar ve renkleri ile beraber en önemli kalemlerden biri ışıklandırmadır! Unutmayın yanlış ışıkta en doğru en estetik dekorasyon bile kendini gösteremeyecektir. Evin hangi alanında kaç derece açıyla ve hangi tür (spot, led, projektör, aynalama, gölgeleme, yansıtma vb.) ışıklandırmayı hangi yöntemle ve renkle kullanılacağına karar verilir ve sizin hayallerinizi bizim tecrübe-tasarımımızla renklendirir daha canlı hale getiririz.
 9.  Işıklandırma planını da yaptık, inşaatımız neredeyse tamam. İşte sıra tahmin edemeyeceğiniz kadar sonraya bırakılması gereken bir karara geldi. Duvarların renkleri ve duvar kâğıtlarının kullanım alanları.  Bu kararlar da ışıklandırma gibi yadsınamayacak derecede önemlidir.
 10. Son kalıpsal rötuşlarımızı da yapıp, eğer itiraz ya da fikirleriniz varsa dinleyip gereken düzenlemeleri uyguladıktan sonra inşaatımızın ağır kısmını noktalarız.
 11. Son olarak Perde renk ve çeşit seçimi, mobilya renk ve çeşit seçimi(dolap, yatak, kanepe, TV duvarı vb.) ve küçük dokunuşlar (modern tablolar) ve küçük sürprizlerimiz. Bütün bunlarla beraber küçük rötuşlarınızı da ihmal etmeden son noktayı koyar ve hayalinizi yaşamaya başlamanızı sağlarız.
 12. Unutmayın en önemli kısım inşaatın bittikten sonraki kısmıdır. Hizmetlerimiz projemizi teslim ettikten sonra devam eder ve herhangi olası bir sorun halinde anında müdahale eder ve sorununuzu çözeriz.
Call Now Button